Betűméret

akadalymenteslogo

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16

Budo Fight Karate Klub

 

Civil szervezet neve:  Budo Fight Karate Klub            Budo-figh-karate-logo
Székhelye:  2310 Szigetszentmiklós, Fás u. 25.
Elnöke:  Hegedűs Nikolett
Képviselője, kapcsolattartója:  Hegedűs Nikolett
Kapcsolattartó elérhetőségei 
 Telefon:  06 70 616 21 77
 E-mail cím:  Budo Fight Karate Klub
A szervezet honlapjának címe:  www.budofight.hu
 Facebook:  -
 Bankszámlaszáma:  -
Adószáma:  -

Bemutatkozás, tevékenységi kör röviden

Egyesületünk célja, hogy az általános- és középiskolás korosztályba eső fiataloknak mozgási lehetőséget biztosítsunk, egy olyan légkört teremtve, amiben a fiatalok otthon érezhetik magukat, hosszú távú barátságokat köthetnek, megtanulhatják a csapat szellemet, és az egyéni munkát. A harcművészet szellemisége felkészíti a gyerekeket a nagybetűs életre, fegyelemre; a szabályok betartására tanít, magabiztosságra nevel. Egyesületünknek több mint 80 tagja van. A jelentkezőket 5 éves kortól várjuk, felső korhatár nincs! Lehetőséget biztosítunk a versenyzésre, és a rendszeres hobby sportolásra is.